Сьогодні 7 серпня 2025 р.

Мудрик: «У «Шахтарі» – домашня внутрішня атмосфера»

Півзахисник «Шахтаря» Михайло Мудрик – про спаринг з «Аяксом» (1:3).

– Ви вмієте забивати не красиво?
– З божою допомогою вдається забивати такі голи. Це все плідна праця. Це взаємопов’язано. Хто багато працює, тому допомагає бог. Так все і виходить.

– Як виходити на поле з 10 вихованцями «Шахтаря» в стартовому складі?
– Обговорювали це. Це така домашня внутрішня атмосфера. Всі один одного знають. Взаємозв’язок на полі набагато кращий, тому що ми давно разом, з усіма десь грали та добре розуміємо один одного.

– Не потрібно португальської?
– Ага.

– Ви вже зірка «Шахтаря»...
– Ні, не зірка.

– Вам аплодував «Сантьяго Бернабеу».
– Так, аплодував, але я не зірка.

– Окей. Ви один з тих, на кого будуть дивитися і чекати, що ви будете брати на себе роль одного з лідерів.
– Можемо так це назвати. Так краще.

– Так ось. Готова молодь показати, що вона краща?
– Так. У кожного всередині має бути стрижень, характер та футбольні якості, які є у наших хлопців. Якщо все це з’єднати, то може вийти дуже непогана робота.

– Перші враження від роботи з новим тренерським штабом?
– Помітно, що тренерський штаб дуже мотивований. Хороші спеціалісти. Разом ми можемо досягти успіху.

– Як вам грати з такими суперниками?
– Це можна порівняти з матчами з «Реалом» чи «Інтером». «Аякс» – топова команда. А коли ще стільки вболівальників – екстаз. Хочеться проявити команду і себе на такому стадіоні перед вболівальниками. Це завжди додає мотивації та заряджає.

27 липня 2022 09:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 1-го туру

 

05 серпня 2025 15:30

Україна, 1-й тур. Металіст 1925 – Оболонь. Огляд матчу

 

04 серпня 2025 20:20

Україна, 1-й тур. Карпати – Полісся. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 22:41