Сьогодні 8 вересня 2024 р.

ТМ. Чорноморець – Реал Фарма 3:1. Із дублем потенційного новачка

У суботу, 29 червня, «Чорноморець» на клубній базі в Совіньйоні під керівництвом тренера Степана Матвіїва, який, за інформацією ЗМІ, після цієї гри покинув команду, провів перший спаринг у новому сезоні. Екзаменатором виступив представник Другої ліги «Реал Фарма».

Як повідомляє прес-служба «моряків», одеське дербі пройшло з територіальною й ігровою перевагою старшого за рангом. Уже на другій хвилині потенційний новобранець «Чорноморця» відкрив рахунок ударом головою. Він же на 18-й добив у сітку м'яч, який влучив у поперечину після «пострілу» Андрія Штогріна.

Між двома голами «моряків» забили «фармацевти»: за фол проти Віталія Федоріва арбітр призначив пенальті, який реалізував Сергій Барсуков.

У другому таймі Володимир Салюк, скориставшись подачею зі штрафного від Зігі Бадібанги, влучно пробив головою в ближній кут – 3:1.

ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса) – РЕАЛ ФАРМА (Одеса) – 3:1
ГНП (2, 18), Салюк (75) – Барсуков (15, з пенальті).
Чорноморець: Рудько (Вічний, 46), Арсіч (ГНП, 46), Салюк, Єрмаков (Ходак, 76), Бутко, Васильєв, Шпорн (Фатьянов, 76), Присяжнюк (Пшеничнюк, 60), Бадібанга, Штогрін, ГНП (Т.Григорчук, 60).
Реал Фарма: Друі (Подгородецький, 46), Пархоменко (Купіс, 70), Ладика (Золкін, 70), Дмитрієв (Мовчанюк, 70), Фабер (Гайваненко, 70), А.Лиховидов (Марченко, 23), Вареник (Мулик, 70), Щербак (Третьяков, 70), Гранчар (Скрипнік, 70), Федорів (Тилінський, 70), Барсуков (Шилов, 70).

1 липня 2024 16:06