Сьогодні 28 червня 2026 р.

Маркос Антоніо попрощався з «Шахтарем»

Півзахисник «Шахтаря» Маркос Антоніо попрощався з донецьким клубом.

«Прощання ніколи не бувають легкими, але щоб один цикл почався, інший повинен закінчитися. Сьогодні я прощаюся з «Шахтарем». Я носив футболку цього клубу 3 роки, я просто маю подякувати йому за все. «Шахтар» – частина моєї історії.

Дякую всім, хто взяв участь у моїй подорожі. Також дякую українцям, які так добре мене прийняли. Тепер я відправлюся до нових випробувань, але не забуду все, що прожив з тобою. Дуже дякую», – написав Антоніо в інстаграмі.

22-річний бразилець переходить до «Лаціо».

25 червня 2022 14:22







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00