Сьогодні 3 серпня 2025 р.

Віталій Вернидуб завершив професійну карʼєру футболіста

Досвідчений захисник криворізького «Кривбасу» Віталій Вернидуб прийняв рішення завершити професійну карʼєру футболіста. 35-річний центральний оборонець вирішив повісити бутси на цвях після 19 років виступів на професійному рівні.

За ці роки Вернидуб-молодший захищав кольори чотирьох клубів: «Кривбасу», запорізького «Металургу», «Зорі» та азербайджанської «Габали». Найбільше матчів у карʼєрі зіграв за луганський клуб – 187/7 голів. Щодо «Кривбасу», то за червоно-білих оборонець виступав двічі з перервою з 2007 року.

За криворіжців Віталій провів 20 матчів, забив 1 гол – переможний вдома у ворота «Колосу» – 1:0 у минулому сезоні УПЛ. Зазначимо, що саме «Кривбас» – перший у дорослому футболі для Вернидуба. Вихованець запорізького футболу провів 1 матч за збірну України у 2014 році. Також викликався до збірних України U19 та U21.

Віталій Вернидуб є двократним бронзовим призером чемпіонату України у складі «Зорі», а також фіналістом Кубку України, дворазовим срібним та одного разу бронзовим призером чемпіонату Азербайджану у складі «Габали». Фіналіст Кубку Азербайджану.

Має за плечима досвід виступів у єврокубках: Лізі Європи та Лізі конференцій. Всього у професійній карʼєрі зіграв майже 400 матчів.

4 липня 2023 18:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Шовковський – про першу перемогу Динамо в новому сезоні УПЛ

 

02 серпня 2025 23:51

Україна, 1-й тур. Зоря – ЛНЗ. Огляд матчу

 

02 серпня 2025 21:11

Україна, 1-й тур. Верес – Динамо. Огляд матчу

 

02 серпня 2025 19:09