Сьогодні 22 червня 2026 р.

Палкін: «Ми ніколи не гратимемо в чемпіонаті Росії»

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін поділився думками про повернення до Донецька.

– З 2014 року ми покинули Донецьк і грали по всій Україні: у Львові, Харкові, Києві. Але увесь цей час у нас була одна мрія – повернутись до Донецька. У нас залишається ця мрія, просто може знадобитись трохи більше часу. Наша країна залишиться єдиною. Це наша мрія, без мрії буде складно продовжувати. Складно жити без рідного міста, тренувальної бази, вболівальників.

– Якщо Донецьк перейде до Росії на постійній основі, ви будете грати в чемпіонаті Росії?
– Перш за все, ми ніколи не повернемось до Донецька, якщо його контролюватиме Росія. Ми українська команда і гратимемо лише в чемпіонаті України. Ми ніколи не гратимемо в чемпіонаті Росії – це наша основна позиція, і я хотів би це підкреслити, – сказав Палкін.

25 квітня 2022 17:25







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00