Сьогодні 27 травня 2026 р.

Шаран: «Минай» здобув історічну перемогу»

Головний тренер закарпатського «Минаю» Володимир Шаран поділився емоціями після перемоги над «Інгульцем» (2:1) у рамках 4-го туру Прем'єр-ліги.

«Звичайно, я задоволений. Це перша, історична перемога «Миная» на виїзді в УПЛ. Вважаю, що додали гарного настрою та емоцій. Це важливо у такий важкий час.

Я вдячний хлопцям за самовіддачу, адже ми вигравали багато боротьби, забили гарний гол. Після 30-ї хвилини трохи підсіли, але у другому таймі почали непогано, забили другий гол та зберігали рахунок заради історичної перемоги.

Ми і в попередніх матчах показували непогану гру і могли досягти більшого з «Колосом» та з «Олександрією» зіграти внічию. У команди суперника не було явних моментів, тож я вважаю, що ми заслужили перемогу.

Відсутність легіонерів? Вони, звичайно, додають майстерності та технічного футболу. Але це великий шанс для нашої молоді, українських футболістів, вони прогресують із кожним матчем. У нас у команді 10 гравців, які до 1 туру не брали участі в УПЛ», – сказав Шаран на післяматчевій прес-конференції.

13 вересня 2022 13:25







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Найкращий бомбардир. Усі 13 голів Матвія Пономаренка в УПЛ сезону-2025/26

 

27 травня 2026 13:15

29-й тур УПЛ. Нікола Ріццолі аналізує рішення арбітрів

 

27 травня 2026 08:30

Голеадор Пономаренко, Піхальонок – найкращий асистент. Динамо закриває сезон перемогою

 

26 травня 2026 12:00