Сьогодні 4 квітня 2026 р.

Футболісти «Десни» розпочали підготовку до нового сезону

Після невеликої перерви «Десна» знову приступила до тренувань. Сьогодні, 1 серпня, команда зібралася в Чернігові, на своїй тренувальній базі.

Як повідомляє офіційний сайт клубу,на даному етапі команда приступила до тренувань в повному складі, але, звісно, до команди ще приєднаються потенційні новачки.

Нинішнє міжсезоння нестандартне, досить коротке, відповідно і підготовка до старту нового сезону проходить в інтенсивному режимі. 6-го серпня підопічні Олександра Рябоконя проведуть контрольний поєдинок з другою командою Динамо, гра відбудеться на базі киян в Конча-Заспі. Також Десна проведе контрольні поєдинки 10, 11, 14 та 15-го серпня. Про суперників буде повідомлено згодом.

До 6-го серпня «Десна» буде готуватися в Чернігові, а вже після гри з киянами, «деснянці» будуть готуватися в передмісті столиці – в спортивному комплексі «Кампа-Буча».

2 серпня 2020 12:09







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 22-й тур. Динамо – Карпати. Весь матч

 

04 квітня 2026 20:20

Україна, 22-й тур. Колос – Металіст 1925. Огляд матчу

 

04 квітня 2026 16:00

Україна, 22-й тур. Полтава – Олександрія. Огляд матчу

 

03 квітня 2026 20:16