Сьогодні 23 червня 2026 р.

Когут: «Позиція опорного? Мені сподобалося!»

У матчі з «Борацем» гравець «Дніпра-1» Ігор Когут зіграв на новій для себе позиції.

– Сьогодні перший повний матч. Наскільки його вдалося витримати? Як оціниш свій стан?
– Стан нормальний. Наприкінці матчу, звичайно, усі втомилися, і я в тому числі. Але, гадаю, так і було заплановано тренерським штабом. Навантажились і, вважаю, для першої повної гри зіграли непогано. Повністю контролювали матчі, але пропустили два голи через власні непотрібні помилки, яких неможна припускатися у чемпіонаті.

– Тебе використовували на новій позиції…
– Опорного півзахисника досі грав лише у парі з кимось. Сьогодні був новий досвід діяти одному. В принципі, мені імпонує ця позиція. Мені сподобалося. Подивимось, що скаже тренерський штаб, але можу спробувати себе у цій ролі.

– Ти віддав декілька цікавих передач. Не образився, що хлопці не забили після них?
– Нічого страшного. Головне, щоб у сезоні забивали. Такі передачі з конвеєра, звичайно, виходять нечасто – хотілося, щоб забили (посміхається).

12 лютого 2022 22:52







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00