Сьогодні 14 січня 2026 р.

Дедышин: «Динамо» по Ксензу не обращалось»

Гендиректор «Карпат» Ігор Дедишин прокоментував трансферні чутки навколо клубу. 

«До нас з приводу придбання Ксьонза ніхто не звертався. Це, напевно, запитання більше до «Динамо». Чи продається Ксьонз? Так, як і будь-який футболіст «Карпат». Ми нікого не тримаємо. Якщо клуб готовий давати кращі фінансові умови для футболіста, то ми розглянемо пропозицію по будь-якому гравцю».

Також менеджер «Карпат» прокоментував чутки щодо переходу Володимира Костевича до «Дніпра»: «Про це прочитав з Інтернету. До клубу ніяких звернень з боку дніпропетровців не було. Так само нічого не можу сказати про потенційний трансфер Ігоря Пластуна до Нідерландів».

«Чи будемо ми купувати когось у міжсезоння? Придбань не буде. Ми зробили курс на власних вихованців. Невже хтось думає, що ми змінюватимемо вектор кожного трансферного вікна? На збори з командою поїде, як мінімум, три футболісти з U-19 та кілька гравців дубля», – підкреслив Дедишин.

25 грудня 2014 09:19







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Другий день медогляду Динамо

 

14 січня 2026 01:41

Динамо вийшло з відпустки. Перший день медогляду

 

12 січня 2026 20:00

Динамо: ще трохи й повернемося. Підсумуємо минулий рік?

 

12 січня 2026 09:00