Сьогодні 8 вересня 2024 р.

ТМ. «Полісся» перемогло «ЛНЗ», «Чорноморець» поступився «Інгульцю»

Житомирське «Полісся» провело другий офіційний спаринг у рамках літнього збору проти черкаського «ЛНЗ». Перший тайм видався напруженим: на старті матчу було багато єдиноборств та стиків, обидві команди мали вдосталь нагод. Гравці «Полісся» активно атакували, створюючи небезпечні моменти, гості здебільшого грали на швидких контратаках. Перший тайм завершився з рахунком – 0:0.

Другий тайм розпочався з голу Бореля Томандзото головою на 53-ій хвилині, зазначимо, що в підсумку цей гол став переможним. Крім того, варто відзначити гру Пилипа Будківського, який мав кілька небезпечних моментів для взяття воріт суперника. В одному з епізодів Будківський навіть зумів забити гол, але арбітр зафіксував офсайд і не зарахував його. Загалом. В другому таймі команда Ашура виглядала значно переконливіше за суперника та створила ще декілька хороших нагод, проте з реалізацією не щастило.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Полісся». Команда Імада Ашура продовжує перемагати на літніх зборах, здобувши другу звитягу поспіль.

Третій літній спаринг «Чорноморець» провів з переможцем першої ліги, який з нового сезону знову виступатиме у найвищому дивізіоні. «Інгулець» очолив Василь Кобін, йде кадрове посилення колективу. У складі «моряків» через пошкодження сьогодні були відсутні Єрмаков, Салюк, Бутко та Бадібанга. Їх замінили футболісти «Чорноморця» (U-19).

За рівної гри успішніше атакували гості. На 7 хвилині помилка захисту одеситів біля свого штрафного майданчика дозволила Богунову відкрити рахунок – 0:1. Із середини другого тайму за «Чорноморець» грав фактично юнацький склад. Спочатку «моряки» пропустили (Лісняк вразив ціль із близької відстані), а потім забили (добре індивідуально зіграв Євдокименко) – 1:2.

ЧОРНОМОРЕЦЬ – ІНГУЛЕЦЬ – 1:2
Євдокименко (89) – Богунов (7), Лісняк (77).
Чорноморець: 1 Рудько (71 Вічний, 62), 22 Арсіч, 70 «перегляд» (9 Ярмола, 70), 32 Марков, 4 Ходак (17 Євдокименко, 86), 27 Васильєв (18 Фатьянов, 70), 8 Шпорн (6 Вєнік, 67), 33 Пшеничнюк (39 Каптенко, 75), 10 Присяжнюк (5 Т. Григорчук, 81), 77 Штогрін (капітан) (2 Скараєв, 70), 3 «перегляд» (7 Ратушняк, 67).

7 липня 2024 13:14