Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Металіст 1925» шукає допомогу у відновленні зруйнованої тренувальної бази

Гуманітарний хаб «Металіст 1925» звернувся до друзів, партнерів та усієї футбольної спільноти: національних федерацій, професійних футбольних клубів, міст-побратимів, простих вболівальників футболу по всьому світу з проханням допомогти харківському клубу у відновленні навчально-тренувальної бази у селищі Високий.

Нагадаємо, що на початку червня ворог завдав підступного ракетного удару по навчально-тренувальній базі (НТБ) у с. Високий, внаслідок якого пошкоджено корпус основної команди клубу, реабілітаційний центр та тренувальні поля, знищено обладнання та екіпірування команди. НТБ є єдиним об’єктом такого класу у Харківський області. База використовувалась для тренувань професійних футболістів різних клубів, юнацьких та дитячих футбольних команд, проведення змагань різного рівня, від чемпіонату області до юнацької та жіночої Ліги чемпіонів.

undefined




8 червня 2022 18:44







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38