Сьогодні 6 квітня 2026 р.

Шандрук: «Вже є певне розуміння щодо основи «Вереса» на чемпіонат»

Головний тренер рівненського «Вереса» Олег Шандрук проаналізував гру команду у переможному спарингу проти узьекистанського АГМК (2:1).

– Збори тривають. Ми хочемо багато покращити просто зараз і вже. Але такого не буває. Результат потребує часу. Хлопці стараються, є певні зрушення. Але є й над чим працювати.

Перемога вселяє оптимізм. Але були й помилки. Будемо над ними працювати. Вже і певна втома накопичилася фізична, і ментально втомилися. Тому в суботу буде вихідний для відновлення.

Дмитро Шастал забив перший гол за «Верес». Усі новачки загалом швидко проходять адаптацію. І Шастал, і Янаков, і Банада – усі відпрацювали якісно.

Щодо основи на матчі чемпіонату – зараз є певне розуміння. Але в команді присутня хороша конкуренція. І футболісти це розуміють.

10 лютого 2024 10:28







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 22-й тур. Полісся – Верес. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 20:35

Україна, 22-й тур. Оболонь – Зоря. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 18:45

Україна, 22-й тур. Шахтар – Рух. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 18:30