Сьогодні 2 лютого 2026 р.

Вовченко: «Дуель із «Металургом» буде особливою, Запоріжжя – рідне для мене місто»

Вихованець запорізької школи футболу та захисник рівненського «Вереса» Семен Вовченко поділився думками щодо майбутнього протистояння «червоно-чорних» із «Металургом» у перехідних матчах за місце в УПЛ.

– Від дуелі із запорізьким «Металургом» я очікую лише перемоги. Запоріжжя – рідне для мене місто. Тому, буде особливо приємно зіграти проти цього суперника. Хоча, цей «Металург» – не той клуб, в якому я колись розпочинав кар‘єру. Він має іншу, але свою унікальну історію.

До речі, найближчі матчі будуть першими у моїй ігровій кар‘єрі проти запорізького «Металурга».

За грою цієї команди я слідкую. По-перше, це клуб з рідного міста. А по-друге, за «Металург» грає мій друг – Владислав Дворовенко. Також свого часу я чотири роки грав під керівництвом нинішнього головного тренера запорожців Володимира Микитіна.

Щодо сильних сторін у грі суперника – знаю, що вони добре грають від оборони. А детальніше ми розбиратимемо на теоретичних заняттях.

Психологічна обстановка в нашій команді зараз хороша. Добре, що зуміли виграти заключний матч чемпіонату. Будемо тепер налаштовуватися лише на перемогу в перехідних матчах.

9 червня 2023 10:34







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо - Кауно Жальгіріс (Литва). Огляд матчу

 

30 січня 2026 15:30

Михавко: травля Бражка, амбіції Динамо, сім'я, брат-футболіст і ким би був, якби не футбол

 

27 січня 2026 10:30

Шапаренко продовжив контракт із Динамо

 

26 січня 2026 09:00