Сьогодні 26 червня 2026 р.

Братков, Люлька, Гончар та Приймак покинули «Львів»

По закінченню сезону чотири гравці покинули склад ПФК «Львів». У Антона Браткова, Сергія Люльки, Ігоря Гончара та Владислава Приймака закінчилися терміни контракту. Клуб та гравці вирішили їх не продовжувати.

Всі футболісти провели у складі ПФК «Львів» поза 20 матчів у цьому сезоні. Найбільше їх у Антона Браткова – 30 ігор. Сергій Люлька за «синьо-золотих левів» зіграв 24 матчі, а Ігор Гончар – 23. Щодо Владислава Приймака, то він виступав за ПФК «Львів» з перших днів команди в УПЛ. В цьому сезоні він провів 23 матчі за команду.

21 липня 2020 15:47







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10