Сьогодні 25 червня 2026 р.

Молодежь «Ворсклы» проведет совместную подготовку с главной командой

Домашня календарна гра проти «Минаю» стала останньою офіційною зустріччю для головної команди «Ворскли» у 2020-му календарному році. Уже наступного дня футболісти і тренери поринули у заслужену відпустку. Триватиме вона до 6 січня 2021 року, коли гравці знову зберуться у Полтаві. Після уже традиційних символічного першого тренування в новому році та поглибленого медобстеження розпочнеться серія занять, спрямованих на відновлення оптимальних кондицій футболістів, а також закладання основ фізичної та загальної функціональної підготовки.

Перший етап у рідному місті триватиме до 11-го січня, а 12-го ворскляни візьмуть курс на Туреччину, де працюватимуть до 6-го лютого. До речі, молодь з «Ворскли» U-21 проходитиме передсезонну підготовку пліч-о-пліч зі старшими колегами по цеху, що дасть можливість тренерській раді першої команди інформативніше підійти до формування найближчого резерву.

17 грудня 2020 15:42







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00