Сьогодні 27 червня 2026 р.

«Днепр-1» представил новичков

Сьогодні, 26-го лютого, на базі у Придніпровську, у присутності вболівальників та ЗМІ, відбулась урочиста презентація новачків «Дніпра-1», які поповнили склад команди у минуле зимове міжсезоння.

Нагадаємо, що це шестеро футболістів: захисники Олександр Сваток, Володимир Адамюк і Андрій Цуріков, гравці середньої лінії Франсіско Ді Франко і Лукас Тейлор, а також форвард Олексій Хобленко. Крім того, поповнився і тренерський штаб дніпрян – спільноті був представлений італійський фахівець Луїджі Ночентіні.

26 лютого 2020 14:28







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00