ТМ. Чорноморець – Реал Фарма 5:2. Одеські оглядини потенційних новачків

«Чорноморець» провів черговий контрольний матч на літніх зборах. У Совіньйоні «моряки» зіграли зі своїм постійним спаринг-партнером «Реал Фармою», що представляє Другу лігу.

У першому таймі за «Чорноморець» грало багато гравців, що перебувають на перегляді. Рахунок відкрили «фармацевти», але Пшеничнюк швидко відновив рівновагу після прострілу до штрафного майданчика – 1:1. На початку другого тайму форвард «на перегляді» після подачі кутового зробив рахунок 2:1.

На 60-й хвилині «Чорноморець» провів 11 замін. Незабаром потенційний новачок одеської команди (захисник) влучно пробив головою – 3:1. Потім граючий президент ФК «Реал Фарма» Микола Лиховидов реалізував пенальті – 3:2. За дві хвилини «моряк» Штогрін з близької відстані влучив у ціль – 4:2. Під завісу зустрічі «фармацевт» Скрипник зрізав м'яч у власні ворота – 5:2.

ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса) – РЕАЛ ФАРМА (Д3, Одеса) – 5:2
Пшеничнюк (12), ГНП (52), ГНП (67), Штогрін (78), Скрипник (85, автогол) – Пархоменко (3), Лиховидов (76, з пенальті).
Чорноморець: Вічний, Пшеничнюк і дев'ять гравців на перегляді. На 60-й хвилині на заміну вийшли: Рудько, ГНП, Єрмаков, Бутко, Ходак, Васильєв, Шпорн, Присяжнюк, Штогрін і три гравці на перегляді.
Реал Фарма (стартовий склад): Друі, ГНП, Щербак, Вареник, ГНП, Гайваненко, Ладика, Пархоменко, Золкін, Меленчук, Барсуков.
Попередження: Гайваненко (33).

21 липня 2024 19:51