Сьогодні 23 червня 2026 р.

Кичак: «Вересу» потрібно грати нахабніше»

Голкіпер рівненського «Вереса» Артем Кичак прокоментував результат контрольного матчу червоно-чорних проти норвезького «Санднес Ульф» (1:1).

– Ми непогано грали. Намагалися більше тримати м'яч, грати через пас. Хотілося б звісно більше створювати гостроти попереду.

Не пригадую, щоб ми створили багато реально небезпечних моментів. Потрібно атакувати гостріше і більше. Грати нахабніше. І не залишати простору для атак суперника.

Загалом, дуже важко зіграти чотири гри за шість днів. Всі вже виснажені. Команда нарешті отримає вихідний. А у вівторок продовжимо тренувальний процес.

14 лютого 2022 10:11







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00