Сьогодні 19 жовтня 2024 р.

Бондаренко: «У перерві нам дали трішечки прочуханки»

Хавбек «Шахтаря» Артем Бондаренко висловився про перемогу над «Колосом» у 10 турі УПЛ (1:0).

«Досить непростий матч, але можу зазначити, що у нас кожна гра з «Колосом» проходить непросто, тому що ми знаємо, яка «Колос» команда - мало пропускає, мало забиває. Іноді важко розкрити їхню оборону.

Очікували такої гри на виїзді. «Колос» добре захищається, перший тайм вийшов складніший. У «Колоса» були моменти, у нас були моменти. У перерві прочуханки нам трохи дали, і в другому таймі трохи краще почали грати.

Емоції позитивні, тому що розуміємо, що зараз важливо набрати хід, брати всі свої очки, і ці три очки були дуже важливі для нас сьогодні. Будемо готуватися до наступного матчу», – сказав Бондаренко в ефірі УПЛ ТВ.

18 жовтня 2024 23:25