Сьогодні 22 червня 2026 р.

Де Дзербі: «Обіймаємо всіх і Слава Україні»

Наставник донецького «Шахтаря» в аеропорту Бухареста виголосив теплу промову до друзів, що залишилися в Україні.

Італійський фахівець зізнався, що радий поверненню додому, але глобально йому неспокійно, адже його добрі знайомі продовжують страждати від російської агресії.

«Ми зараз повертаємося додому і зможемо обійняти всіх наших близьких. І, звичайно, для нас це добре. Але насправді у нас величезний біль, тому що ми поїхали, а тут залишилися наші друзі, українські гравці, які живуть в дуже важкий момент, адже йде війна. І ми не будемо раді до того моменту, поки війна не буде припинена.

Обіймаємо всіх і Слава Україні», – заявив Де Дзербі.

28 лютого 2022 15:20







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00