Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Інгулець» поповнився двома українськими півзахисниками

Петровці невпинно працюють над комплекацією команди перед початком нового сезону.

Півзахисник Віктор Блізніченко та Денис Резепов продовжать кар'єру в «Інгульці», повідомляє прес-служба петровців.

Умови і терміни контракту наразі невідомі.

Нагадаємо, 20-річний Блізніченко – вихованець «Динамо». Минулий сезон провів за команду U-19 (7 матчів у Юнацькій лізі УЄФА). Цікаво, що в «Інгульці» вже виступає його старший брат Андрій – дворазовий чемпіон Молдови та володар Кубка країни у складі «Шерифа».

20-річний Резепов – вихованець «Металіста». Встиг пограти за харківський «Авангард» і «Металіст 1925». Минулий сезон на правах оренди провів за друголіговий «Вовчанськ» (5 матчів).

16 липня 2022 10:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38