Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Колос» отримав поповнення

Як повідомляє офіційний сайт «Колоса», склад команди поповнився відразу п’ятьма футболістами.

До команди приєднався нападник «Динамо» Кирило Попов. 19-річний футболіст виступатиме за клуб із Ковалівки на правах оренди, яка розрахована на один рік.

Контракти з «Колосом» також підписали екс-гравець «Шахтаря» та збірної України Сергій Болбат, Роман Гончаренко з «Вереса» та Владислав Ємець, який залишив «Зорю» на правах вільного агента. На який термін вони уклали контракт, «Колос» не уточнює.

Також лави команди поповнив вихованець «Динамо» Олексій Зозуля, який раніше вже грав за «Колос», але минулий сезон провів на правах оренди у ФК «Львів».

1 липня 2022 14:47







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38