Сьогодні 1 вересня 2025 р.

Маркевич залишається біля керма «Карпат»

Сьогодні відбулася зустріч головного тренера «Карпат» Мирона Маркевича з власником футбольного клубу Володимиром Матківським.

За інформацією Sport.ua, на порядку денному було підсилення «зелено-білих» перед початком нового сезону, в якому вони знову виступатимуть в Прем’єр-лізі. Крім того, наразі немає підстав піднімати питання зміни головного тренера.

Список потенційних новачків узгоджено, і більшість з них з'являться в розташуванні «Карпат» вже 24 червня, коли розпочнеться перший збір.

Зокрема, 14 червня буде підписано контракт з іспанським легіонером Пабло Альваресом, який раніше виступав за болгарську команду «Черно Море». Також львів'яни проявляють інтерес до лідера захисту «Дніпра-1» Олександра Сватка. В той же час гравцем «Карпат» вже став 19-річний опорний півзахисник Максим Мельниченко, який виступав за дніпрян.

10 червня 2024 16:23







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Шовковський: «Наша третя зірка – це зірка військових»

 

31 серпня 2025 21:17

Інтерв'ю динамівців Волошина та Міхавка після перемоги над Поліссям

 

31 серпня 2025 21:14

Україна, 4-й тур. Шахтар – Олександрія. Огляд матчу

 

31 серпня 2025 21:00