Сьогодні 28 серпня 2025 р.

Україна, 19-й тур. Ворскла – Карпати. Анонс

У неділю, 24 лютого, львівські «Карпати» проведуть свій перший офіційний матч у новому році. Суперником «левів» буде полтавська «Ворскла». «Зелено-біле» дербі у Полтаві розпочнеться о 17:00.

«Ворскла» (Полтава) – «Карпати» (Львів)
24 лютого. Початок – 17:00
Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського
Арбітр – Костянтин Труханов (Харків)

Пряма трансляція матчу на телеканалі «Футбол 1»
Дискваліфікація: Олександр Чижов («Ворскла»)

Львів’яни провели два тренувальні збори у Туреччині, де загалом зіграли 9 поєдинків. Шість разів підопічні Фабрі Гонсалеса святкували перемогу, двічі поступилися і одного разу розійшлися миром. У полтавців була схожа програма міжсезоння із двома турецькими зборами та майже десятком спарингів.

У міжсезоння команда Василя Сачка підсилилася кількома новачками. Контракти з «Ворсклою» підписали 23-річний боснійський атакувальний півзахисник з хорватським паспортом Едін Шехіч та 24-річний сербський хавбек Тодор Петровіч. Разом з тим, Полтаву залишили два екс-карпатівці Гегам Кадимян та Михайло Сергійчук. Найбільш відчутна втрата зимової паузи – відсутність Владислава Кулача, який перебрався в «Олександрію».

«Карпати», в свою чергу, попрощалися із Данилом Сіканом, Орестом Лебеденком та Хорхе Карраскалем. Варто зауважити, що Мар'ян Швед підписав контракт із шотландським «Селтіком», проте виступатиме за «зелено-білих» в оренді. В команду повернулися Ніка Сандохадзе та Роман Дебелко, був орендований з правом викупу Мартін Онгла, а також було підписано контракт з Карімом Йодою.

Протистояння у Полтаві стане дебютним для нового тренерського штабу «Карпат». Після різдвяних свят «леви» представили нового головного тренера, яким став 63-річний іспанець Фабрі Гонсалес. Недільний двобій обіцяє стати цікавим ще й з огляду на турнірну мотивацію. «Ворскла» йде п’ятою і веде відчайдушну боротьбу за місце в першій шістці. Не менш важливі завдання у «Карпат», які мають наміри залишити небезпечну зону.

Орієнтовні стартові склади команд:
ВОРСКЛА:
Ткаченко, Даллку, Чеснаков, Пердута, Кане, Шарпар, Скляр, Кобахідзе, Ребенок, Габелок, Карека.
КАРПАТИ: Кучинський, Сандохадзе, Папа, Мегреміч, Кльоц, Онгла, Мякушко, Гуцуляк, Йода, Швед, Понде.

24 лютого 2019 11:39







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 3-го туру

 

19 серпня 2025 20:30

Яцик: від академії до першого голу за основу «Динамо»

 

19 серпня 2025 20:23

Україна, 3-й тур. Зоря – Кривбас. Огляд матчу

 

18 серпня 2025 21:24