Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Дніпро-1» поповнився шістьма гравцями

Склад «Дніпра-1» поповнився одразу шістьма новими футболістами. Були оформлені угоди з гравцями, які певний час вже працювали з командою на тренувальному зборі у Словенії.

Новачками клубу стали: воротар Владислав Рибак (оренда у «Металіста» на 1 рік), півзахисники Руслан Бабенко (контракт на 2 роки), Сергій Горбунов (контракт на 2 роки), Едуард Сарапій (оренда у «Металіста» на 1 рік), Володимир Танчик (контракт на 2 роки), форвард Артем Громов (контракт на 1 рік).

29 липня 2022 17:31







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38