Сьогодні 10 січня 2026 р.

«Олександрія» визначилася зі спаринг-партнерами

Після вимушеної паузи «Олександрія» розпочала підготовку до нового сезону в УПЛ. На зборах, які стартували для команди 1 липня, окрім тренувань, заплановані товариські зустрічі, інформує клубна прес-служба.

– Процес підготовки йде за планом. Також ще триває селекційна робота. На перегляді тренерського штабу перебувають потенційні новачки. З деякими з них вже підписані контракти – зокрема, з Олександром Мартинюком, Богданом Кобзарем та Артемом Шулянським.

Крім того, на цих зборах заплановані спаринги: перший з них – з СК «Полтава», потім з новачком УПЛ – криворізьким «Кривбасом», дві гри з «Колосом» (Ковалівка) – вдома та на виїзді, з петрівським «Інгульцем» та з ФК «Кремінь» (Кременчук), – зазначив головний тренер ФК «Олександрія» Юрій Гура.

6 липня 2022 13:11







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Найкращі порятунки року: Нещерет, Моргун, Суркіс. Ефектні сейви воротарів Динамо

 

08 січня 2026 17:10

ТОП-10. Найкращі динамівські голи грудня

 

03 січня 2026 20:45

Яким був 2025 рік для Динамо

 

30 грудня 2025 10:30