Сьогодні 7 січня 2026 р.

Ковалець: «Арбітраж був в англійському стилі»

«Інгулець» обіграв удома «Рух» у перенесеному поєдинку 10-го туру чемпіонату України (1:0).

Головний тренер петровської команди Сергій Ковалець прокоментував роботу арбітра Дмитра Кривушкіна, який поставив пенальті у ворота львів'ян та видалив їх вінгера Віва Соломона-Отабора за дві жовті картки.

«Коли ми грали з «Динамо», також багато говорили про суддівство. Можна сміливо сказати, що арбітраж був у англійському стилі. Було багато боротьби та травм, на жаль. Бажаю гравцям Руху, які отримали травми голови, якнайшвидшого одужання», – сказав Ковалець на післяматчевій прес-конференції.

Ковалець також розповів, за рахунок чого його команді вдалось обіграти суперника.

«Команда показала характер. У першому таймі ми мали багато моментів. Могли «закрити» матч, забити другий та третій голи. Але другий тайм був трохи іншим, хоча у нас теж були непогані моменти під час переходу з оборони в атаку», – заявив Ковалець.

19 квітня 2023 18:55







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТОП-10. Найкращі динамівські голи грудня

 

03 січня 2026 20:45

Яким був 2025 рік для Динамо

 

30 грудня 2025 10:30

ТОП-10 найкращих голів Динамо в 2025 році

 

22 грудня 2025 18:30