Сьогодні 22 червня 2026 р.

Зубков: «Мені потрібно трохи часу на відновлення функціональних кондицій»

Олександр Зубков прокоментував жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів для «Шахтаря» й розповів про додаткову мотивацію на матчі єврокубка.

– Які загальні враження після жеребкування? «Шахтарю» дістався сильний жереб?
– Звичайно, у Лізі чемпіонів немає слабкого жереба. «Шахтар» має досвід з «Реалом», я протягом останнього року трохи грав проти «Селтіка». Уважаю, група цікава та сильна.

– Які сильні сторони виділиш у «Селтіка»?
– Підтримка трибун. Під час мого останнього матчу в Шотландії на стадіоні було близько 50 тисяч глядачів, і всі співали та підтримували команду.

– Наскільки добре знаєте суперників, чи вже думали про персональні протистояння?
– Розберемо кожного суперника ближче до ігор і готуватимемося протягом наступних тижнів.

– Що в цих матчах надаватиме додаткової мотивації?
– Усі знають про ситуацію в нашій країні. Кожен, хто вийде на поле, віддаватиметься на максимум.

– Судаков та інші молоді хлопці вже розповідали, як обіграти «Реал»?
– Гадаю, буде відеоаналіз, і я все побачу на власні очі.

– Коли тебе можна буде побачити на футбольному полі?
– Подивимось, але вже сьогодні я провів перше повноцінне тренування. Мені потрібно трохи часу на відновлення функціональних кондицій.

26 серпня 2022 09:25







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38