Сьогодні 22 червня 2026 р.

Квасний: «Дякую ЗСУ за те, що можемо спокійно тренуватись»

Захисник рівненського «Вереса» Микола Квасний прокоментував підготовку своєї нової команди до нового сезону в українській Прем'єр-лізі.

«Атмосфера в команді чудова. Не перший день знаю цей колектив і тренерський штаб. Всі із радістю приступили до тренувань. Сподіваємось, що чемпіонат таки стартує і ми зможемо грати.

Вдячні хлопцям на передовій, які ціною власного життя відстоюють нашу країну і нищать ворога, щоб ми могли спокійно тренуватись і грати.

Звісно, якнайшвидше хочеться набрати форму і почати грати товариські матчі. До старту чемпіонату хочемо підійти в оптимальних кондиціях і повній готовності», – наводить слова Квасного прес-служба «Вереса».

10 липня 2022 15:18







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38