Сьогодні 28 серпня 2026 р.

Худобяк: «Олимпик» должен получить техническое поражение»

Попередня гра з луганською «Зорею» стала для Ігоря Худоб’яка ювілейною 250-ою у його професійній кар’єрі. Та, навіть, маючи настільки багатий досвід, із подібними випадками як із станом газону в Сумах капітан ще не зустрічався. 

«За всю свою футбольну кар’єру з таким стикаюсь вперше. Як на мене, при складанні календаря ігор має враховуватись те, що у грудні велика вірогідність неможливості проведення матчів. Краще б тоді вже грали через три дні на четвертий, але встигли провести всі поєдинки за сприятливих погодних умов. Ну і, звичайно, в такій ситуації потрібно домовлятися і проводити гру на іншому стадіоні, де є підігрів газону» – каже Худоб’як.

«Дуже шкода часу, провели три дні в дорозі, потім ще згаяли день в Сумах і, як наслідок, вибились з нашого графіку. Донеччани не змогли вчасно підготувати поле до гри, щоб згідно з календарем провести матч. В регламенті є чітко прописано, що робити в подібних ситуаціях. Якщо не помиляюсь, там вказано, що за таких умов клубу-господареві має бути зарахована технічна поразка» – підсумував капітан.

6 грудня 2016 08:55







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

3-й тур УПЛ. Нікола Ріццолі аналізує рішення арбітрів

 

22 серпня 2026 14:00

Динамо повернулося до роботи

 

21 серпня 2026 19:33

Ярмоленко: 700 з плюсом. Згадуємо велику карʼєру легенди

 

20 серпня 2026 18:00