Сьогодні 3 січня 2026 р.

Хобленко: «У «Чорноморці» збирається хороший колектив»

Форвард «Чорноморця» Олексій Хобленко поділився враженнями від матчу шостого туру УПЛ проти «Інгульця» (перемога 1:0).

– Хороша гра, хороший суперник, були моменти як у них, так і у нас. Ми перебуваємо внизу турнірної таблиці, нам потрібно було перемагати. Сьогодні будемо трохи святкувати, а завтра буде готуватися.

– У вас сьогодні було кілька моментів, але ви не забили. Як ви оцінюєте свою гру?
– Так, моменти були, не забив. Але забив молодий хлопець – супер! Головне – команда перемогла. Може, «Карпатам» заб'ю.

– Ви сьогодні виходили на заміну. Як вам входити в гру в розпал матчу?
– Важко, з перших хвилин впевненіше себе почувати. Але тренер так вирішив, потрібно щодня доводити, що гідний виходити в основі.

– Яка загальна атмосфера в команді, враховуючи становище в турнірній таблиці?
– Атмосфера не була чудовою. Ми програли «Поліссю» 1:4. Кажуть, на своїх помилках вчаться, наша команда ще будується, багато молоді приїхало. Збирається хороший колектив, ми навіть передсезонку не проходили разом. Взимку подивимося, пройдемо хорошу підготовку, з цієї команди буде толк.

14 вересня 2024 19:15







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Яким був 2025 рік для Динамо

 

30 грудня 2025 10:30

ТОП-10 найкращих голів Динамо в 2025 році

 

22 грудня 2025 18:30

Динамівський рік за 120 секунд

 

20 грудня 2025 22:37