Сьогодні 22 червня 2026 р.

Додо попрощався з «Шахтарем»

Бразильський захисник Додо, який знаходиться за крок від переходу до «Фіорентини», попрощався з донецьким «Шахтарем».

«Вдячний за 4 роки, які провів у «Шахтарі» та в Україні. Ця історія робить мене щасливим. Я буду вічно вдячний за особливі моменти. Буду носити клуб і країну вічно у своєму житті. Я виріс як спортсмен і як людина.

Дякую всім, хто брав участь у моєму зростанні – одноклубникам, тренерському штабу та працівникам. У мене лише добрі спогади. Вперед, «Шахтар»! Вперед Україно», – написав Додо у своєму Іnstagram.

20 липня 2022 09:44







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38