Сьогодні 13 листопада 2025 р.

Дулуб: «Нам не хватило свежести в эмоциональном плане»

Главный тренер «Черноморца» Олег Дулуб поделился впечатлениями от матча с "Карпатами".

– Такі матчі не бувають красивими, адже грають команди з нижньої частини турнірної таблиці, всім потрібні очки. По напруженню поєдинок сподобався.

– Що відчули, коли приїхали на колишній домашній стадіон?
– Більше скажу, я переплутав роздягальню. Після «Карпат» у мене тільки хороші враження. Перш за все, говорю про вболівальників та їхню підтримку.

– Чи задоволені ви сьогоднішнім результатом?
– Ні, дуже хотілось взяти три очки. Розуміли, що «Карпати» не в найкращому психологічному стані. Можливо їм не вистачає у складі таких хлопців як у мене були в команді: Дитятьєва, Боровика, Філімонова. Напередодні у нас була тяжка гра з «Шахтарем». Скажу, що такі матчі можна виграти за рахунок колективної гри.

– Чим здивувала вас львівська команда?
– Розстановкою на полі. Були б ми свіжіші в емоційному плані, то можливо змогли показати щось більше. Сподобалось як «Карпати» пресингували, як виходили з-під пресингу.

 – Не вплинула на ваші плани погода?
– Аж ніяк. Знав, що на «Україні» підготують хороше поле, за що дякуємо «Карпатам». Ми враховували цей фактор.

– Чи стоять перед вами конкретні завдання у «Чорноморці»?
– Переді мною у Львові теж не стояло ніяких завдань. Побудова команд, які знаходяться у складних, критичних умовах – це колосальний досвід для мене. Скажу, що між диваном та роботою, я завжди обиратиму останнє.

24 вересня 2017 23:41







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

12-й тур УПЛ. Нікола Ріццолі аналізує рішення арбітрів. VAR-перемовини у матчі Динамо – ЛНЗ

 

12 листопада 2025 17:15

Україна, 12-й тур. Шахтар – Полтава. Огляд матчу

 

09 листопада 2025 20:55

Україна, 12-й тур. Динамо – ЛНЗ. Огляд матчу

 

09 листопада 2025 18:00