Сьогодні 8 серпня 2025 р.

Федорчук: «Подвійно прикро програвати такі матчі, як «Чорноморцю»

Півзахисник «Руху» Валерій Федорчук поділився думками про поразку своєї команди у матчі з «Чорноморцем» (3:4).

«Для мене це був 250 поєдинок в елітному дивізіоні у складі різних команд, проте не вдалося відзначити цей ювілей позитивним результатом. Хоча якби все закінчилося нічиєю, то зважаючи на те, як розгорталися події на полі, це було б для «Руху» як перемога.

Не пам'ятаю, щоб у моїй кар'єрі був поєдинок, коли ми відігралися, програючи 0:3, а я до того ж записав у свій актив «дубль». До речі, мій перший гол у поєдинку з одеситами виявився двадцятим забитим в УПЛ. Але коли, здавалося, що все найгірше позаду, наприкінці не встежили за контрвипадом «моряків».

Хто винен? Розбір поєдинку ще попереду, поки переважає почуття досади. Адже ми повернулися в гру, врятували, склалося враження, безнадійно програний матч. Тому подвійно образливі такі поразки», – сказав Федорчук.

Нагадаємо, що поки «Рух» посідає в чемпіонаті УПЛ десяте місце, набравши 13 очок.

8 листопада 2021 09:53







Матеріали на тему

Чорноморець – Рух 4:3. Україна, 14-й тур. Звіт про дивовижну перестрілку
6 листопада 2021 21:34




Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 1-го туру

 

05 серпня 2025 15:30

Україна, 1-й тур. Металіст 1925 – Оболонь. Огляд матчу

 

04 серпня 2025 20:20

Україна, 1-й тур. Карпати – Полісся. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 22:41