Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Дніпро-1» планує базуватись у Словаччині, а грати в Ужгороді

Віце-президент «Металіста» Євген Красніков, який незабаром перейде на роботу в «Дніпро-1», розповів про те, де базуватиметься команда протягом сезону.

«Це питання краще поставити виконавчому директору Андрію Русолу, але план такий: збори у Словенії. Плюс є момент, що команди УПЛ, які грають у єврокубках, матчі між собою можуть грати в іншій країні...», – сказав Красніков в ефірі Денисов Time.

8 липня 2022 10:18







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38