Сьогодні 27 червня 2026 р.

«Дніпро-1» з пригодами дістався на другий збір до Туреччини

Доволі тривалою вийшла подорож делегації «Дніпра-1» на другий збір до Туреччини. Через прикрий випадок в аеропорту Стамбула майже усі рейси затримувалися, і ті, якими рушили спортклубівці, не стали виключеннями. Але врешті-решт все минуло вдало, і команда після подорожі за маршрутом Дніпро – Запоріжжя – Стамбул – Анталія – Белек розселилася у номерах знайомого готелю IC Santai Family Resort. Тут дніпряни після першого збору почуваються вже, наче вдома.

Якщо Стамбул зустрічав українську делегацію дощем та відчутним вітром, то в Анталії, а згодом і в Белеку було вже затишно. Хоча ще напередодні тут панувала негода – лив дощ та вирував справжній шквал.

Сьогодні у «дніпрян» заплановані два тренування, а перший контрольний матч відбудеться у неділю, 9 лютого, проти казахстанського «Жетису».

7 лютого 2020 11:28







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00