Сьогодні 27 серпня 2026 р.

Буяльський: «Підготовки немає, граємо на тому фундаменті, який заклали в міжсезоння»

Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський – про вчорашній матч із криворізьким «Кривбасом» (3:1) у 10-му турі чемпіонату України.

«Наші суперники з чемпіонату України готуються до матчів у тижневому циклі, й у них більше часу на цю підготовку, на те, щоб детально розібрати нашу гру

А ми тільки і робимо, що переїжджаємо з місця на місце. Повноцінного відновлення після матчів і підготовки до наступних ігор зараз майже немає. Можна сказати, що ми граємо на тому фундаменті, який заклали в процесі міжсезонної підготовки.

Чудово знали, як грають команди Вернидуба: вони завжди б’ються з першої хвилини і до останньої. Так було і цього разу. «Кривбас» на початку матчу добре нас пресингував. Хвилин на 10-15 ми певною мірою загубилися на футбольному полі. Але потім гра у нас пішла, забили два м’ячі. З’явилася впевненість у власних діях, і це дозволило нам здобути перемогу», – сказав Буяльський.

31 жовтня 2022 12:09







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

3-й тур УПЛ. Нікола Ріццолі аналізує рішення арбітрів

 

22 серпня 2026 14:00

Динамо повернулося до роботи

 

21 серпня 2026 19:33

Ярмоленко: 700 з плюсом. Згадуємо велику карʼєру легенди

 

20 серпня 2026 18:00