Сьогодні 22 червня 2026 р.

Кендзьора та Вербич найближчим часом приєднаються до «Динамо»

Як повідомляє офіційний сайт «Динамо», найближчим часом до команди на тренувальному зборі у Швейцарії мають приєднатися два легіонери – словенець Беньямін Вербич і поляк Томаш Кендзьора.

Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення рашистів до нашої країни обидва футболісти на правах оренди вирушили до Польщі. Там Вербич захищав кольори «Легії», а Кендзьора – «Леха».

За «Легію» Вербич провів 8 матчів у всіх турнірах, але результативними діями не відзначався. На рахунку Кендзьори – 7 матчів (1 гол) у складі «Леха».

29 червня 2022 09:24







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38