Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Металіст 1925» розпочне підготовку 4 липня, а грати планує в Києві

Менше ніж за місяць головна команда «Металіста 1925» розпочне підготовку до сезону-2022/23. Старт її намічено на понеділок, 4 липня. «Жовто-сині» місцем своєї дислокації обрали село Щасливе Київської області. Там підопічні Валерія Кривенцова також будуть і тренуватися.

Попередньо домашні матчі у наступному сезоні харків'яни планують проводити на одному зі столичних стадіонів. Наразі це питання в стадії вирішення.

Стосовно кадрового питання, то, за словами виконавчого директора клубу Андрія Недєліна, тренерський штаб та майже всі футболісти у команді залишаються.

10 червня 2022 20:50







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38