Сьогодні 7 січня 2026 р.

Татарков: «За два роки «Кривбас» став для мене справжньою родиною»

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Микита Татарков прокоментував підписання нового річного контракту з «червоно-білими».

– Які емоції, що залишаєшся ще як мінімум на рік у родині «Кривбас»?
– Дуже задоволений, адже, дійсно, за ці два роки у «Кривбасі» команда стала для мене справжньою родиною. Мене тут усе влаштовує. У Кривому Розі створені усі умови для плідного тренувального процесу та прогресу.

– Які очікування від себе та команди після зимових зборів?
– Від себе очікую голів та результативних передач (посміхається). З «Кривбасом» хочу перемагати у кожному матчі та разом іти до спільної мети, виконання задачі на сезон.

– Зараз вже інший «Кривбас», адже ти – один з небагатьох, які залишились в команді після Першої ліги?
– Так, команда дуже змінилась. Крім мене залишились Сарнавський та Рябов. Ми рухаємось у правильному напрямку.

1 березня 2023 17:40







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТОП-10. Найкращі динамівські голи грудня

 

03 січня 2026 20:45

Яким був 2025 рік для Динамо

 

30 грудня 2025 10:30

ТОП-10 найкращих голів Динамо в 2025 році

 

22 грудня 2025 18:30