Сьогодні 22 червня 2026 р.

Ігор Суркіс: «Ми розраховуємо на Вербича і Кендзеру по завершенні терміну оренди»

Президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс у інтерв'ю спортивному підрозділу національного польського телетранслятора TVP зазначив, що клуб розраховує на тих легіонерів, які під час війни вирушили виступати за європейські клуби на правах оренди. Зокрема, йшлося про словенського вінгера Беньяміна Вербича та польського захисника Томаша Кендзеру:

«Беньямін – один із основних гравців «Динамо», улюбленець київських уболівальників. Наскільки розумію, головний тренер команди Мірча Луческу розраховує на нього по завершенні терміну оренди. Як і на решту гравців, що зараз вимушено виступають в інших колективах. Зокрема, це стосується й Кендзьори. Томек – боєць, футбольний лицар і справжній лідер».

14 квітня 2022 16:25







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00