Новачок «Миная»: «Мені дуже сподобався мікроклімат у команді»
Зимовий новачок «Миная», голкіпер Олександр Бандура розповів, як його прийняли у закарпатському колективі та поділився своїми враженнями про проведений у Туреччині етап підготовки.
«Незважаючи на те, що знайомих серед футболістів «Миная» майже не виявилося, я швидко вписався в колектив. До речі, мені дуже сподобався мікроклімат у команді, це може стати вагомою підмогою у виконанні головного завдання на сезон: збереження «прописки» в еліті.
Щодо моєї безпосередньої участі в Туреччині в контрольних поєдинках, то ігровою практикою я був забезпечений. Може, і хотілося частіше грати, проте на цьому етапі тренерському штабу важливо було переконатися у можливостях кожного підопічного, тому всім було надано шанс проявити себе», – сказав Бандура.
23 лютого 2022 23:06