Сьогодні 24 червня 2026 р.

Супряга відправився на реабілітаційне відновлення до Бельгії

Журналіст Ігор Циганик пояснив, чому «Динамо» полетіло у Стамбул на товариський матч проти «Фенербахче» без головного тренера «біло-синіх» Мірчі Луческу та нападника Владислава Супряги.

– По Супрязі – виявляється вчора він вилетів на реабілітаційне відновлення до Бельгії! Новин по можливому трансферу немає! По Луческу – застуда, і щоб не було ускладнень лікарі настояли, щоб головний тренер «Динамо» пройшов повноцінний курс лікування!

Луческу хотів приєднатися до команди в останній момент, але з обопільною згодою лікарів і тренера, було вирішено, що йому краще залишитися в Києві, – написав Циганик у своєму Telegram-каналі.

4 серпня 2021 15:39







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00