Сьогодні 28 червня 2026 р.

«Колос»: восстановительная тренировка после выходного

На тренувальному полі заміської бази ковалівці провели відновлювальне заняття після одного вихідного. У Ковалівці команда зібралась у першій половині дня. За тренуванням осторонь спостерігали травмовані Євгеній Смирний та Денис Костишин.

Після легкої пробіжки та розминки, футболісти були розподілені на дві групи. Група гравців, які були задіяні у матчі проти «Олімпіка» займались за індивідуальною, відновлювальною програмою. Для всіх інших футболістів було повноцінне тренування.

На гру проти «Зорі» ковалівці вирушать у п’ятницю потягом.

6 листопада 2019 18:28







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00