ТМ. Шахтар – Іпсвіч (Англія) 0:1

«Шахтар» провів черговий спаринг у рамках словенського збору, поступившись «Іпсвічу», який за підсумками минулого сезону завоював путівку до АПЛ.

Єдиний гол було забито на 29 хвилині. Вінісіус Тобіас, розігруючи штрафний біля власних воріт, виконав подачу в боротьбу, м'яч відскочив до Морсі, а той потужним ударом з-за меж штрафного майданчика не залишив Різнику шансів.

Це був шостий контрольний матч «Шахтаря» у це міжсезоння. Раніше команда зіграла з «Сараєвом» (4:1), «Хайдуком» (1:1), «Бачкою-Тополою» (0:1), «Різеспором» (5:0) та «Бешикташем» (1:0).

ШАХТАР – ІПСВІЧ – 0:1
Гол: Морсі (29).
Шахтар (1-й таймі): Різник, Вінісіус, Бондар, Матвієнко, Азаров, Бондаренко, Марлон, Судаков, Зубков, Кевін, Траоре.
Шахтар (2 тайм)Твардовський, Вінісіус, Грам, Франьїч, Педро Енріке, Степаненко, Назарина, Глущенко, Швед, Невертон, Егіналду.

20 липня 2024 18:23