Сьогодні 30 січня 2026 р.

Карабін: «В Україні ми б не знайшли таких конкурентних суперників для спарингів»

Нападник «Руху» Ярослав Карабін поділився думками про словенські збори та наступний етап підготовки до старту сезону.

– Це були дуже хороші збори із чудовими спарингами проти сильних суперників. Думаю, в Україні ми не знайшли б таких конкурентних опонентів для товариських матчів. Всі команди, проти яких ми грали на зборах у Словенії, дуже активно пресингували, якісно виходили з оборони в атаку, чинили опір. Якщо говорити про те, хто з суперників справив враження, то, мабуть, виділю «Осієк». Хорвати дуже добре пресингували, нав’язували якісну боротьбу, швидко та якісно вибігали в атаку.

Більша частина зборів вже минула і я думаю, що це був найважчий період. Команда мала багато бігової роботи, працювала під фізичними навантаженнями. Зараз ми вже готуватимемось до перших офіційних матчів і сподіваюсь, що у «Руху» буде хороший старт сезону.

Так, у нападі з’явився ще один конкурент – Ігор Краснопір. Але це дуже корисно і для гравців, і для команди загалом, адже якісна конкуренція робить сильнішими всіх. Вона дає можливість прогресувати з кожним днем і не дозволяє зупинятись у розвитку.

25 липня 2024 12:09







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 12.00. Динамо - Кауно Жальгіріс (Литва). Товариський матч

 

30 січня 2026 09:00

Михавко: травля Бражка, амбіції Динамо, сім'я, брат-футболіст і ким би був, якби не футбол

 

27 січня 2026 10:30

Шапаренко продовжив контракт із Динамо

 

26 січня 2026 09:00