Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Дніпро-1» хоче отримати за Довбика 12 мільйонів євро

В італійських ЗМІ з'явилась інформація про зацікавленість від «Торіно» до форварда «Дніпра-1» Артема Довбика.

Авторитетний італійський журналіст Джанлука Ді Марціо підтвердив дану інформацію. «Торіно» справді стежив за гравцем певний час.

Він стверджує, що «Дніпро-1» готовий відпустити форварда збірної України за 12 мільйонів євро. Трансфер може бути офіційно зареєстрований найближчими днями.

Повідомляється також, що на гравця раніше полювали інші італійські клуби, серед яких були «Болонья» та «Удінезе».

В достроково завершеному сезоні УПЛ нападник зіграв 17 матчів, в яких забив 14 м'ячів та віддав п'ять результативних передач.

26 травня 2022 09:05







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38