Сьогодні 7 квітня 2026 р.

Матвієнко, Траоре та Кривцов пропустять спаринг із «Фортуною»

Вчора гравці «Шахтаря» провели одну тренувальну сесію, яка відбулася у вечірній час. Заняття мало передігровий характер, а тому зі старту проходило виключно з м’ячем. Як розминку використовували традиційні «квадрати», далі попрацювали над пасом та прийомом, а головний акцент зробили на тактичних вправах і стандартних положеннях.

За індивідуальною програмою займалися Сергій Кривцов, Лассіна Траоре й Микола Матвієнко, які точно не вийдуть на поле у п’ятничному спарингу із «Фортуною». Водночас разом із основою потренувалися кілька гравців юнацького складу.

Нагадаємо, сьогодні «Шахтар» проведе свій перший контрольний поєдинок на зборах – з «Фортуною» (Сіттард). Початок зустрічі о 19:30 за київським часом. Далі «гірники» зіграють благодійні матчі з «Аяксом» (26 липня) та «Утрехтом» (30 липня) у межах Shakhtar Global Tour for Peace.


22 липня 2022 10:43







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Топ-10 голів Динамо у березні

 

06 квітня 2026 23:18

Україна, 22-й тур. Епіцентр – Кудрівка. Огляд матчу

 

06 квітня 2026 20:20

Україна, 22-й тур. Полісся – Верес. Огляд матчу

 

05 квітня 2026 20:35