Сьогодні 27 травня 2026 р.

«Динамо» прибуло з Бухареста до Одеси

Наступного дня після матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти грецького «Аріса» (2:1, 6:5 по пен.) київське «Динамо» провело в Бухаресті тренування.

Відпочивати «біло-синім» та радіти виходу до раунду плей-оф єврокубку немає коли. Адже вже за кілька днів, найближчої неділі, 20 серпня, на столичну команду чекає важливий поєдинок чемпіонату України проти одеського «Чорноморця».

По обіді п'ятниці делегація «Динамо» виїхала з Бухареста, діставшись літаком Кишиніва, звідки автобусом доїхала ввечері до Південної Пальміри.

Розмістившись у готелі, футболісти, тренерський та адміністративний персонал вирушили на вечерю, після чого на них чекав довгоочікуваний відпочинок після виснажливої дороги. У суботу в команди заплановане передматчеве тренування.

Нагадаємо, поєдинок «Чорноморець» – «Динамо» розпочнеться на стадіоні «Чорноморець» о 17:00.

18 серпня 2023 22:36







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Найкращий бомбардир. Усі 13 голів Матвія Пономаренка в УПЛ сезону-2025/26

 

27 травня 2026 13:15

29-й тур УПЛ. Нікола Ріццолі аналізує рішення арбітрів

 

27 травня 2026 08:30

Голеадор Пономаренко, Піхальонок – найкращий асистент. Динамо закриває сезон перемогою

 

26 травня 2026 12:00