Сьогодні 25 червня 2026 р.

Федик: «Партизану» вдалось забити лише, коли ми опинились в меншості»

Коментар головного тренера «Руху» Івана Федика після поєдинку з сербським «Партізаном» (0:1).

– Для гравців та тренерського штабу цей матч був дуже інформативними. Вважаю, що це був найсильніший спаринг-партнер, з яким «Рух» грав за останні роки. Задоволений діями хлопців. У багатьох ситуаціях діяли досить правильно – як в атаці, так і в обороні. Щоправда, ще є над чим працювати, аби покращувати свою гру. Не хочу розділяти футболістів на молодь та досвідчених. У другому таймі у нас теж грали досвідчені, а зі стартових хвилин вийшов молодий Кухаревич. Гру провели досить рівно. «Партизану» вдалось забити лише, коли ми опинились в меншості, бо нашому гравцю надавали допомогу за межами поля. Після пропущеного м’яча поміняли малюнок гри, стали діяти агресивніше, адже хотіли відігратись.

28 січня 2021 15:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00